|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|

Marzec w NCK a w nim m. in. koncert: PIOTR POCIASK QUARTET feat JOACHIM MENCEL

0

A
A
A
Marzec w NCK!

Pomysł na Dzień Kobiet

Scena NCK spieszy z pomocą wszystkim, którzy chcieliby sprawić wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet. Kabaret w wykonaniu trójki młodych zdolnych i aż cztery koncerty - jest z czego wybierać.

Zapraszamy!

 

KABARET SMILE - program "To Ci tłumaczę" 

3 marca (piątek), g. 17.30 i 20.30

Swoimi skeczami, odnoszącymi się do absurdów codziennego życia, bawią widzów od wielu lat. W swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele przyznanych przez publiczność.

bilety: 70 zł

 

 

KORTEZ TRIO - koncert 

4 marca (sobota), g. 19.00

KORTEZ czyli Łukasz Fedrekiewicz – kompozytor i wokalista. Prawdopodobnie jeden z największych talentów na naszym rynku muzycznym. W 2015 roku ukazała się jego debiutancka płyta “Bumerang” - intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku.

bilety: 60 zł

 

 

ANDRZEJ SIKOROWSKI - wieczór autorski „Okno na Planty”  

7 marca (wtorek), g. 18.00

Andrzej Sikorowski –  autor piosenek, wokalista, gitarzysta, lider Grupy Pod Budą i twórca większości jej piosenek. Napisał kilkaset utworów nagranych na kilkunastu płytach złotych i platynowych. Dał wiele koncertów w kraju, a także dla rodaków w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Belgii, Holandii, Szwecji, Anglii. Współpracuje również z innymi wykonawcami m.in. z Marylą Rodowicz i Grzegorzem Turnauem („Pasjans na dwóch”). Napisał muzykę do ponad 20 filmów animowanych dla dzieci. Był felietonistą „Dziennika Polskiego”, „Przekroju” i „Hustlera”. Jest laureatem wielu nagród festiwalowych, zdobywcą czołowych miejsc w plebiscytach radiowych i telewizyjnych. Jego „Kap. Kap, płyną łzy”, „Nie przenoście nam stolicy do Krakowa” czy „Ale to już było” dla Maryli Rodowicz, śpiewa od lat cała Polska. Od 2005 roku występuje także u boku swojej córki, Mai Sikorowskiej, jako autor, kompozytor, akompaniator, partner wokalny.

Prowadzenie: Basia Stępniak – Wilk

bilety: 2 zł

 

 

PIOTR POCIASK QUARTET feat JOACHIM MENCEL - koncert 

8 marca (środa), g. 19.00

Formacja założona w 1997 roku. Muzycy współpracowali z legendarną Piwnicą u Muniaka. Piotr Pociask Quartet to mocna męska muzyka, będąca jazzową ucztą klasyki gatunku.

Zespół wystąpi w składzie: Piotr Pociask, Joachim Mencel, Andrzej Święs, Sebastian Kuchczyński.

bilety: 40 zł

 

 

NOSOWSKA - koncert 

15 marca (środa), g. 20.00

Artystka zaprezentuje przekrojowy repertuar – najważniejsze i najbardziej znane utwory z okresu solowej działalności. Dodatkowo będzie można usłyszeć elektroniczne kompozycje z czasów współpracy piosenkarki z Andrzejem Smolikiem.

bilety: 80 zł