|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

“Mam Talent”

Kopalnia Talentów, czyli aghowska wersja studenckiego “Mam Talent”

Wśród studentów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie znajduje się mnóstwo utalentowanych osób. Spektrum ich możliwości z całą pewnością wykracza poza nasze oczekiwania. Większość z nich nigdy nie miała możliwości zaprezentowania się przed tak szeroką publicznością, a także wystawienia się na opinię innych osób. Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH postanowiła zorganizować nowatorski projekt, który jest inspirowany popularnym na całym świecie programem talent show. Inicjatywa ta skierowana jest do wszystkich zespołów i studentów związanych z uczelnią i ma na celu wyłonienie spośród uczelnianej społeczności najlepszego przedstawiciela, który zostanie ogłoszony nową “gwiazdą AGH”. W tegorocznej edycji do finału zakwalifikowało się aż 12 uczestników, których występy osiągają bardzo wysoki poziom. Wybór zwycięzcy na pewno nie będzie prosty, ponieważ mamy do czynienia zarówno z tańcem, śpiewem, jak i niecodziennymi zdolnościami typu sztuczki magiczne.Niesamowite show podczas, którego uczestnicy zaprezentują swoje talenty, dostarczy rozrywki wszystkim żakom, pracownikom

i absolwentom Akademii Górniczo-Hutniczej, a także licznie zgromadzonej publiczności jaka zasiądzie w Klubie Studio na Wielkim Finale pierwszej, premierowej edycji Kopalni Talentów.

Dzięki temu projektowi, wiele osób otrzymuje możliwość przezwyciężenia swoich lęków przed wystąpieniami publicznymi oraz szansę na zaprezentowanie się na scenie największego klubu studenckiego w Krakowie.

Kibicowaniu i obserwowaniu rywalizacji o zwycięstwo podczas konkursu będą towarzyszyły występy gości specjalnych, którymi w tym roku zostaną Julia Mii oraz AGH AZS Cheerleaders. Organizatorzy oprócz dobrej zabawy przygotowali loterię dla publiczności z licznymi nagrodami do wygrania pomiędzy występami uczestników.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu, nie tylko zrzeszonych z AGH, ale również wszystkich sympatyków niecodziennych wrażeń i emocji.

Wielki Finał Kopalni Talentów AGH odbędzie się 15 maja 2019 r. w Klubie Studio.

Wstęp wolny!

100%
0%