|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski | Głosowanie

Trwa głosowanie na najlepsze stacje narciarskie Małopolski! Swoich kandydatów można wspierać na naszej stronie internetowej. Na Państwa głosy liczą również szkoły narciarskie i instruktorzy, a także gospodarze tras narciarskich dla biegaczy.
 
Właściciele małopolskich ośrodków narciarskich nie poddają się, choć natura skąpi śniegu. Gdy tylko temperatury spadają poniżej zera odpalają armatki śnieżne. To dzięki temu na wielu stokach są doskonałe warunki. - Jeździmy, jeździmy, jeździmy – mogą więc informować stacje. I choćby tylko za to warto je docenić! Trwa XV już wielki finał plebiscytu „Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski 2017/2018 - Bezpiecznie i rozważnie”. - Świetnie wpisuje się w politykę sportową naszego regionu – zaznacza Leszek Zegzda, członek Zarządu Województwa Małopolskiego odpowiedzialny m.in. za turystykę, a jednocześnie przewodniczący kapituły plebiscytu „Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski”.
 
Pięć kategorii
W naszym regionie jest już ponad 60 stacji narciarskich. Które z nich zasłużą na prestiżowe tytuły „Najlepszej Stacji Narciarskiej Małopolski”? O tym zadecydują Państwo, narciarze i snowboardziści, oddając na nie głosy w naszym plebiscycie. W głosowaniu biorą udział duże (co najmniej dwa krzesełka) i małe stacje narciarskie, a także trasy biegowe rekomendowane przez Małopolską Organizację Turystyczną. Doskonale jeżdżący na nartach i snowboardzie, sympatyczni, mili, uśmiechnięci, potrafiący znaleźć wspólny język z dziećmi oraz dorosłymi, ale także przełamać lęk przed jazdą na nartach, a przy tym profesjonaliści – tak powinni prezentować się instruktorzy. Jeśli takich spotkacie u progu swojej kariery narciarskiej, także będziecie mogli oddać na nich swój głos. Docenicie w ten sposób ich kunszt, wiedzę i talent. Nie zapomnijcie również o szkołach narciarskich! Kapituła może też przyznać specjalne wyróżnienia. Co robić, gdy już zjedziemy ze stoku? Basen, sauna, siłownia, kręgle? A może bardziej aktywnie - łyżwy, jazda na koniu lub skuterze, ognisko na świeżym powietrzu albo wieczorne tańce w dyskotece lub klubie nocnym. „Coś więcej niż narty” – w tej kategori naszego plebiscytu nagrodzona zostanie stacja, która przygotuje najatrakcyjniejszą ofertę aktywnego wypoczynku. Zostaną także docenione stacje przyjazne rodzinie, a więc takie, które potrafią zagospodarować czas wszystkim - zarówno dzieciom, jak i rodzicom oraz dziadkom. Na wyróżnienie – jak co roku - liczyć mogą również ośrodki szczególnie dbające o bezpieczeństwo na stokach.
 
Wielki finał
Walka o prestiżowe tytuły będzie trwała do 26 lutego do godz. 19.59.59. Swoich faworytów wspierać można tylko drogą SMS-ową. Głosując np. na dużą stację narciarską w treści SMS-a wpisujemy STACJAD., a po kropce numer stacji narciarskiej. I tak w każdej kategorii… Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Uczestnik plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów. Szczegółowa instrukcja głosowania znajduje się na stronie www.gazetakrakowska.pl W plebiscycie zwyciężą te ośrodki – w każdej z kategorii – na które zostanie oddane najwięcej głosów Czytelników i członków Kapituły Plebiscytu. Drugie i trzecie miejsce w każdej z kategorii oznacza zdobycie prestiżowego wyróżnienia.
 
Kapituła Plebiscytu pracuje w składzie:
Leszek Zegzda – członek Zarządu Województwa Małopolskiego – przewodniczący Kapituły
Tomasz Urynowicz – dyrektor Departamentu Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego
Małgorzata Cetera-Bulka – prezes zarządu Polska Press Oddział w Krakowie
Wojciech Harpula – redaktor naczelny "Gazety Krakowskiej"
Andrzej Wojdyło – doradca zarządu Polska Press Oddział w Krakowie
Jan Wieczorkowski – wiceprezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej
Przemysław Bolechowski – prezes Radia Kraków SA
Beata Bala - dyrektor marketingu i impresariatu artystycznego Radia Kraków SA
Andrzej Klimek – prorektor Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie
Szymon Krasicki – profesor Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie
Mariusz Zaród – naczelnik Grupy Podhalańskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
Marek Długopolski – sekretarz Kapituły
Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali, która odbędzie się w ośrodku narciarskim Rusiń-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej.
Kliknij i zobacz relację z ubiegłorocznej gali Tradycyjnie organizatorami konkursu są „Gazeta Krakowska” i samorząd województwa małopolskiego, przy współpracy Małopolskiej Organizacji Turystycznej i Radia Kraków. Patronat honorowy nad konkursem objął Jacek Krupa, marszałek Małopolski.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/a/najlepsza-stacja-narciarska-malopolski-glosowanie,12798992/
 

 

0%
0%