|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Wakacje z Radiem Kraków w Zakopanem

W wakacyjne weekendy Radio Kraków wyrusza w podróż po Małopolsce. Na początek wybraliśmy Zakopane, gdzie na dobre rozpoczął się sezon turystyczny.

fot: Piotr Korczak (Kronos Media)

Jak się zapowiadają wakacje w Zakopanem?

 

Nie zabraknie folkloru i….wrażeń!

Zaplanowane przez Miasto Zakopane i Zakopiańskie Centrum Kultury imprezy to nie tylko wszystkim dobrze znane festiwale, ale także nowe inicjatywy związane z wieloma tegorocznymi jubileuszami. Wszystkie zebrane w jedno hasło „Lato folkloru i wrażeń”, bo właśnie tego będzie mógł doświadczyć każdy gość w Zakopanem.

Przez cały sezon letni turyści oraz mieszkańcy będą mogli skorzystać z bogatej oferty Kulturalnego Placu Niepodległości. Warsztaty, treningi, występy artystyczne oraz wiele innych atrakcji, to wszystko w samym sercu miasta. Znajdzie się również coś dla miłośników kina – Kulturalny Plac Niepodległości po raz kolejny przyjmie Visa Kino Letnie. To już nie pierwsza edycja wakacyjnego festiwalu filmowego, podczas którego w niesamowitej scenerii Tatr można obejrzeć filmy o różnorodnej tematyce.

Zakopiańskie Lato Teatralne, Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej, Wierchowe Spotkania, Gala Mozartowska w kościele Świętego Krzyża, 41. Dni Muzyki Karola Szymanowskiego, Zakopiański Festiwal Literacki połączonym z targami książki, widowisko muzyczne „Święty z Wadowic – Jan Paweł II”, Międzynarodowy Festiwalu Folkloru Ziem Górskich, Spotkania z Filmem Górskim – te wydarzenia na stałe wpisały się w krajobraz Podhala i także o nich opowiedzą goście plenerowego studia Radia Kraków. A to dopiero  początek odkrywania Zakopanego. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy sportu, pięknych widoków i dobrego jedzenia bo Zakopane to miasto pełne wrażeń.

71%
29%