|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Dzień Matki i Dzień Dziecka w Radiu Kraków

Dzień Matki i Dzień Dziecka w Radiu Kraków – zapraszaliśmy 25 maja na rodzinne świętowanie i specjalny koncert.

25 maja zapraszaliśmy do Radia Kraków na rodzinne świętowanie Dnia Dziecka i Dnia Matki.

Prognozy są optymistyczne i zapowiada się wspaniała zabawa. Jeśli macie czas i chcecie wesprzeć nas przy organizacji wydarzenia prosimy o kontakt  promocja@radiokrakow.pl

Od godz. 14.00 do 18.00 w holu i na dziedzińcu Radia Kraków wspólnie przygotowywaliśmy kwiatowe upominki dla mam – każde dziecko  mogło własnoręcznie zasadzić kwiatka, narysować go, wykleić lub zrobić z bibuły a wspólnie tworzyliśmy największą laurkę na Dzień Matki! Rodzinna sobota w Radiu Kraków to także radiowa strefa relaksu, w której rodzicie mogli wspólnie z pociechami na nowo odkryć urok podwórkowych gier i zabaw i zagrać w klasy, kapsle, koszyki, zośkę. Wraz z Wydawnictwem Nasza Księgarnia zachęcaliśmy również do rodzinnego grania w gry planszowe – na specjalnym stoisku  można było zagrać w najpopularniejsze planszówki dla całej rodziny. Rodzinnym atrakcjom towarzyszyła wyjątkowa ekspozycja – wystawa harf a  wszystkie dzieci zapraszaliśmy na harfiarskie warsztaty muzyczne, podczas których  mogły poznać historię tego niezwykłego instrumentu, posłuchać jego brzmienia i co najważniejsze - samemu spróbować na harfie zagrać!

W tajniki harfy wprowadzała i warsztaty prowadziła Honorata Barbarowska - znakomita harfistka, która na swoim koncie ma współpracę między innymi z Hanną Banaszak, Zbigniewem Wodeckim, Edytą Górniak, Leszkiem Możdżerem, Januszem Radkiem czy Janem Kantym Pawluśkiewiczem. Regularnie współpracuje z Operą Krakowską, Filharmonią Krakowską, Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej i Orkiestrą Sinfonietta Cracovia.

Honorata Barbarowska. Fot. Artur Barbarowski

Rodzinne popołudnie w Radiu Kraków zakończył koncert zatytułowany „Witajcie w naszej bajce” w wykonaniu zespołu „Z harfą w tle” w składzie: Katarzyna Zabielska - harfa, Karolina Gorączko - skrzypce, Natalia Ryba - altówka i aranże, Karolina Rejewska - wiolonczela, Katarzyna Jasica – flet. Zespołowi towarzyszyć będzie Weronika Kołodziejczyk - śpiew oraz zespół wokalny Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego „Słowiki z Kryspinowi” . W programie koncertu znalazły się najpiękniejsze motywy muzyczne i piosenki ze znanych bajek i filmów dla dzieci. Usłyszeliśmy melodie i piosenki m.in. z „Porwania Baltazara Gąbki", „Akademii Pana Kleksa”, „Pszczółki Mai”, „Smerfów”, „Muminków”, jak również muzykę z produkcji filmowych takich jak "Harry Potter", "Piraci z Karaibów" czy "Wojownicze żółwie Ninja".

 

Serdecznie zapraszamy 25 maja do Radia Kraków na wspólne świętowanie Dnia Dziecka i Dnia Matki!

 

O zespole „Z harfą w tle”:

Ten nietypowy w składzie kwintet został założony w 2012 roku przez harfistkę Katarzynę Zabielską. Początkowo zespół występował jako trio: harfa, skrzypce, altówka. Wkrótce potem skład zespołu został rozszerzony o wiolonczelę i flet. Od tego czasu zespół tworzą: Katarzyna Zabielska-harfa, Karolina Gorączko skrzypce i aranże, Natalia Ryba – altówka, Karolina Rejewska – wiolonczela, Katarzyna Jasica-flet. W swoim repertuarze zespół sięga głównie po znane i lubiane tanga, tematy muzyki filmowej i klasycznej oraz czardasze, które dzięki niespotykanemu brzmieniu harfy i ciekawym aranżacjom zaskoczą niejednego słuchacza.

 

 

 

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

 Szanowni Państwo,

w celach redakcyjnych, informacyjnych, archiwalnych i marketingowych (promocyjnych) przeprowadzamy relacje reporterskie z wydarzenia „Dzień Matki i Dzień Dziecka z Radiem Kraków” na antenie Radia Kraków SA, jak również zamieszczamy zdjęcia i filmy z imprezy na stronie internetowej www.radiokrakow.pl i na radiowych portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube).

Uprzejmie informujemy, iż zdjęcia i filmy zostaną opublikowane w oparciu o art. 81. ust.1 pkt 2 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, zgodnie z którym nie jest wymagana odrębna zgoda osoby ujawnionej na zdjęciu stanowiącej jedynie szczegół całości, takiej jak zgromadzenie czy publiczna impreza  oraz w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych (RODO) - jako uzasadniony interes Administratora Danych Osobowych, którym pozostaje Radio Kraków S.A. z siedzibą w Krakowie.

 W trosce o dochowanie najwyższych standardów dziennikarskich uprzejmie informujemy, iż każdemu z Państwa przysługuje m.in. prawo do wyrażenia sprzeciwu co do publikacji danego zdjęcia lub odnoszącego się do Państwa filmu – w takim przypadku prosimy o informację na adres e-mail iod@radiokrakow.pl lub kontakt z redakcją Radia Kraków. Szczegółowe informacje o Państwa prawach znajdą Państwo w polityce prywatności zamieszczonej na stronie internetowej http://www.radiokrakow.pl/o-nas/polityka-prywatnosci/.

 

 

82%
18%