|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Arek Kłusowski "Po tamtej stronie"

Wychował się na Podkarpaciu i jak sam przyznaje, w szkole trochę chuliganił. Potem chwycił za gitarę i ruszył w Polskę, a konkretnie do „The Voice of Poland”. Tam zdobył trzecie miejsce w trzeciej edycji. Jako człowiek towarzyski, a nade wszystko zdolny muzyk i piosenkopisarz okazał się wręcz niezbędny w wielu różnych przedsięwzięciach.

Arek Kłusowski ma na koncie współpracę m.in. z synem Gary'ego Moora – Jackiem Moorem oraz  Jennifer Batten- gitarzystką Michaela Jacksona. Pisze też teksty dla znanych postaci rodzimej sceny muzycznej- Ewy Farnej, Mateusza Ziółko, Tabba oraz chóru Sound and Grace. Arek lubi też pośpiewać utwory innych wykonawców. Jest pomysłodawcą i producentem projektu „Tribute to Jantar”, a gościnnie można usłyszeć go w Teatrze Buffo w spektaklu Cohen-Novica. 

Po tak burzliwym wstępie przyszedł czas na debiutancki album "Po tamtej stronie". Zanim nastąpiła oficjalna premiera, kilka piosenek pojawiło się w serialu „Druga Szansa”. Teraz dostajemy 13 bardzo starannie i nowocześnie zaaranżowanych kompozycji, z których wiele wpada w ucho już przy pierwszym spotkaniu. Przebojowy i popowy potencjał "Po tamtej stronie" idzie w parze z lekko alternatywnymi ambicjami. Mamy całkiem zacne grono takich właśnie, idących własną ścieżką twórców, nie zapominających jednak o fakcie, że miło jest, gdy piosenka podoba się nie tylko wąskiemu gronu niszowych odbiorców. Wśród nich jest na przykład Daria Zawiałow, która wspomagała kompozycyjnie Kłusowskiego w trzech utworach. Tekst do jednej z dwóch, anglojęzycznych piosenek napisał Jack Moore. Strony lirycznej dopełniają opowieści o emocjach, w których każdy z nas może znaleźć cząstkę siebie. 

100%
0%