Antoni Krupa - Więc wędrowałaś tak...
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
30,00 PLN
„Więc wędrowałaś tak...” to druga (po płycie „Amela - blues o rozwianych włosach na wietrze”) wydana przez Radio Kraków autorska płyta Antoniego Krupy. Materiał na płytę nagrany i zrealizowany został w radiowym studiu im. Romany Bobrowskiej od kwietnia do czerwca 2019 r.

 
Ilość
Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
39,00 PLN
Radiowy spektakl oparty na jednej z najważniejszych premier książkowych „Roku Zbigniewa Herberta” – wydanej przez Wydawnictwo a5 książce „Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie. Korespondencja 1955-1996” Wisława Szymborska, Zbigniew Herbert. To zapisana w korespondencji niezwykła historia przyjaźni Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta.

 
Ilość
Rodzina Krakowiaków - radiowa nowela
Nośnik
CD
Format
MP3
Cena
39,00 PLN
Autor: Sławek Sulima Kowalewski
Autor ilustracji: Jacek Zygmunt
Projekt graficzny: Zuzanna Weremiuk
Ilustracja muzyczna: Universal Music Publishing/ Paris Music

 
Ilość
Klinika zdrowego chomika
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
24,90 PLN
Zabawne, wzruszające i prawdziwe historie z radiowego programu „Klinika zdrowego chomika” czytają znakomici krakowscy aktorzy: Anna Dymna, Magdalena Walach, Tomasz Schimscheiner i Radosław Krzyżowski. Dwupłytowy audiobook.

 
Ilość
Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
24,90 PLN
Baśń Zofii Kossak w interpretacji Anny Polony (audiobook).

 
Ilość
Bajki niezapominajki
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
24,90 PLN
Najpiękniejsze bajki i wiersze dla dzieci z archiwum Radia Kraków

 
Ilość
Ptasie radio
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
19,90 PLN
Najpiękniejsze wiersze Juliana Tuwima.

 
Ilość
Anioł w supermarkecie
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
14,90 PLN
Rodzina Peszków: Jan, Maria i Błażej oraz Marian Dziędziel i Jerzy Stuhr debiutujący w zupełnie nowej dla siebie roli... głosu w supermarkecie.

 
Ilość
Wesele
Nośnik
CD, DVD
Format
Audio, MP3
Cena
59,90 PLN
36 aktorów, muzycy, kilkunastoosobowa obsługa techniczna i ponad dwustu gości – owacjami na stojąco zakończyła się premiera słuchowiska „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Andrzeja Seweryna.

 
Ilość
Ich Czworo
Nośnik
CD, DVD
Format
Audio, MP3
Cena
39,90 PLN
Świetnie zagrane i mistrzowsko wyreżyserowane przez Jerzego Stuhra słuchowisko "Ich czworo" pokazało, że prześmiewcza tragifarsa napisana ponad 100 lat temu przez Gabrielę Zapolską jest tekstem doskonale napisanym i zadziwiająco aktualnym.

 
Ilość
Dumanowski
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
49,00 PLN
Premiera słuchowiska odbyła się na antenie 11 listopada. W samo południe zabrzmiał nieco inny hejnał z Wieży Mariackiej, ale... inaczej. Elementy słuchowiska wkomponowane były w świąteczny program. Na antenie usłyszeli Państwo specjalnych gości i wyjątkowych prowadzących. Autorzy wykorzystali nasze sygnały dźwiękowe.

 
Ilość
Nietoty
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
65,00 PLN
To pierwszy taki eksperyment w naszej historii. Audycji w reżyserii Jana Klaty po raz pierwszy towarzyszyła opowieść wizualna - dzień po dniu publikowaliśmy na www.radiokrakow.pl kolejne plansze rysowanej opowieści.

 
Ilość
Dedicated to Jerzy Wójcik
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
39,90 PLN
Dwupłytowy album "Dedicated to Jerzy Wójcik" zawiera krążek nagrany w Studiu Radia Kraków w 2015 r. przez Kraków Street Band i Krystynę Święcicką-Wójcik oraz zaproszonych gości.

 
Ilość
Sklepy cynamonowe
Nośnik
CD
Format
Audio, MP3
Cena
49,00 PLN
Wyjątkowy, czteropłytowy, starannie wydany album "Sklepy cynamonowe" Brunona Schulza w interpretacji Anny Polony.

Nakład wyczerpany.
Antek Krupa - Amela
Nośnik
CD
Format
Audio
Cena
29,00 PLN
"Amela - blues o rozwianych włosach na wietrze” to pierwsza autorka płyta Antka Krupy – dziennikarza Radia Kraków, muzyka i zarazem jednej z barwniejszych legend Krakowa.

Nakład wyczerpany.
Ołówek
Nośnik
--
Format
--
Cena
3,00 PLN
Czarny drewniany ołówek z gumką.

 
Ilość
Kubek
Nośnik
--
Format
--
Cena
20,00 PLN
Porcelanowy kubek stylizowany na kultowy produkt minionej epoki, ze złotą obwódką w charakterystyczne elementy z logotypu Radia Kraków.

 
Ilość
Notatnik
Nośnik
--
Format
--
Cena
3,00 PLN
Notatnik z charakterystyczną radiową okładką.

 
Ilość

Dane Zamawiającego

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.


Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, że:
  • Administratorem moich danych osobowych jest Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Krakowie Radio Kraków Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, adres: Al. Słowackiego 22, 30-007 Kraków, spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000049387, NIP 675-02-00-083 – dalej jako Radio Kraków lub Administrator Danych Osobowych;
  • Administrator Danych Osobowych ustanowił Inspektora Ochrony Danych w osobie radcy prawnego Michała Jaworskiego, który jest dostępny pod numerem telefonu 12 630 60 00 i adresem e-mail: iod@radiokrakow.pl;
  • Radio Kraków przetwarza dane osobowe w celu związanym z realizacją zapytania i udzielenia odpowiedzi, realizacją usługi lub zawarcia umowy. Radio Kraków nie przekazuje danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana podmiotom trzecim;
  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania, tj. przez okres niezbędny dla realizacji zapytania i udzielenia odpowiedz, realizacji usługi lub zawarcia umowy. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolna zgoda wyrażona powyżej;
  • W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.