|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

TADEK dla najlepszych

Plebiscyt TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2018 roku miał na celu nagrodzenie harcerzy i instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego w Małopolsce, którzy w swojej codziennej harcerskiej działalności wykazują się szczególną inicjatywą, postawą godną naśladowania i wielkim zaangażowaniem w swoją wolontariacką pracę.

Posłuchaj audycji

Fot. G. Bernasik

Tym samym organizator - Chorągiew Krakowska ZHP - chce propagować postawy, które reprezentują zgłoszeni kandydaci takie jak sumienność, wytrwałość, bezinteresowne zaangażowanie, chęć do pracy z dziećmi, odpowiedzialność i wszystkie te cechy, które powinien posiadać dojrzały instruktor i obywatel.

Od 15 grudnia 2018 do 6 stycznia 2019 harcerze z całej Małopolski zgłaszali do plebiscytu instruktorów i partnerów, których chcieli nagrodzić i docenić. 13 stycznia kapituła Plebiscytu ogłosiła listę osób nominowanych do nagrody TADEK 2018 w 14 kategoriach. Ogłoszenie laureatów nastąpiło w trakcie uroczystej Gali w Nowohucki Centrum Kultury 2 lutego 2019 roku.

W radiowym studiu Anna Piekarczyk i Grzegorz Bernasik  podejmowali :
Artura Walkowiaka - skarbnika  ZHP Chorągwi Krakowskiej
Michała Ziębę - laureata w kategorii Druzynowy Wędrowniczy
był z nami także
Filip Fotomajczy - laureat w kategorii Kształceniowicz

Tegorocznymi laureatami Plebiscytu Tadek 2018 w następujących kategoriach zostali: DRUŻYNOWY ZUCHOWY - Anna Nowak z Hufca Kraków – Podgórze, DRUŻYNOWY HARCERSKI - Daria Zuchmańska z Hufca Kraków – Śródmieście, DRUŻYNOWY STARSZOHARCERSKI - Dawid Nawalaniec z Hufca Brzesko, DRUŻYNOWY WĘDROWNICZY - Michał Zięba z Hufca Podkrakowskiego, ORGANIZATOR - Marcin Homel Hufca Ziemi Wadowickiej, MŁODZIEŻOWA INICJATYWA - Matylda Hojnor z Hufca Kraków - Nowa Huta, INSTRUKTOR DZIAŁAJĄCY NA POZIOMIE CHORĄGWI - Anna Hałatek z Hufca Wieliczka, INICJATYWA PROGRAMOWA - Joanna Fijałkowska z Hufca Kraków – Śródmieście, KSZTAŁCENIOWIEC - Filip Fotomajczyk z Hufca Kraków – Krowodrza, SENIOR - Teresa Tarkowska - Dudek z Hufca Krzeszowice, KWATERMISTRZ - Tomasz Gregorczyk z Hufca Kęty, KOMENDANT HUFCA - Ewa Siudek z Hufca Podkrakowskiego, POMOCNA DŁOŃ Nagroda Publiczności - Izabella Ziółkowska z Hufca Andrychów.

0%
0%