|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Jak zarabiać na podróżowaniu?

Chciałbyś zarabiać na podróżowaniu? Jest taka możliwość. O blaskach i cieniach pracy w zawodzie pilota wycieczek w w sobotnim programie "Między Biegunami" na antenie Radia Kraków opowie Piotr Kruczek - pilot z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Będzie mnóstwo praktycznych informacji.

Posłuchaj audycji

Fot. Piotr Kruczek

"Między biegunami" w soboty o 14.00. Zapraszają Kuba Niziński i Bartek Piziak!

Piotr Kruczek - zawodowy pilot wycieczek z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy na wszystkich kontynentach. Realizacja ponad 25 imprez rocznie. Realizator we współpracy z kilkudziesięcioma organizatorami wielu niestandarowych wyjazdów (np. off road bezdrożami USA, wyjazdy rozwojowe np. w Indiach z Pawłem Janem Mrozem, specjalistyczne wyjazdy narciarskie, rejsy w najdalsze części świata). Praca z najbardziej wymagającymi klientami (większość znanych marek międzynarodowych i krajowych, wydarzenia: np. EXPO w Szanghaju, Olimpiada w Pekinie, imprezy sportowe np. mecz Argentyna-Urugwaj pod Andami, Formuła 1 na kilkunastu torach) na wyjazdach w kilkudziesięciu krajach. Twórca kanału komunikacji łączącego specjalistów w turystyce, w zasięgu którego znajduje się ponad kilka tys. osób i firm z branży turystycznej w Polsce. Zawodowo związany również z aktywnością w zakresie kultury na Śląsku (wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatywa). 

78%
22%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 1

Asia

Sobota, 21 stycznia 2017, 14:53

Z przyjemnością słucham dzisiejszej audycji 4 bieguny. A mając jeszcze świeże wspomnienia z wyjazdu do Wenecji, doskonale wiem, o czym mowi Pan Piotr. Również miałam trudność z dotarciem na plac świętego Marka. Dramaturgii dodawaly okoliczności: była noc, to był nasz pierwszy raz w tym mieście i zgubila nas też nieświadomość tego, że google mapa nic tu nie pomoże, bo ta aplikacja nie daje sobie rady wśród wąskich uliczek poprzedzielanych wezszymi i szerszymi kanalami, zachowując się niczym dziecko we mgle. Ważnym przeciwnikiem był nas też czas! Chcieliśmy dotrzeć na plac w sylwestrową noc tuz przed północą. Dotarliśmy tam po wystrzeleniu ostatniego fajerwerku, skłóceni ze sobą i wsciekli. :)

Odpowiedz